Beylikdüzü Arçelik kombi servisi


Arçelik kombi servisi olarakda Beylikdüzünde hizmetlerimizi aksatmadan aralıksız olarak sürdürmeye devam ediyoruz. Kombi servisi olarak her marka ve model kombiye hizmet veren firmamız şimdide Arçelik marka kombiler için teknik servis hizmetliğini üstlenmiştir.

Beylikdüzünde aktif olarak her kesime hizmet eden servisimiz kombi ayırt etmeden yerinde orjinal kombi yedek parçaları ile sizlere gereken hizmeti sunuyor. Firmamızda herhangi bir çin malı veya yan sanayi ürün yedek parça bulunmamaktadır. Kullanılan yedek parçalar hangi kombi olursa olsun firmamız tarafından orjinal kombi yedek parçalarıdır ve 1 yıl da servisimiz tarafından garanti kapsamına alınır.

Yapılan işlemlerin garantisi devam ederken herhangi bir sorun olduğunda servisimiz ücretsiz olarak değişim ve teknik destek sunmaktadır ve sizlerin herhangi bir şekilde mağdur olmasının önüne geçmektedir. Beylikdüzü ve diğer komşu ilçe ve semtlerede mobil araçlarımız ile en geç 2 saat içerisinde servis sunuyoruz.

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>