Beylikdüzü kombi servisi


Beylikdüzü kombi servisi, Firmamız bütün kombi marka ve modellerine haftanın 6 günü hizmet sunuyor. Özellikle günümüzde yaygın olan korsan kombi servislerinden bunalan kombi kullanıcıları için firmamız sizlere daha profesyonelce ve güven verici şekilde hizmet sunuyor. Günümüzde çok yaygın bir şekilde kullanılan demirdöküm, baymak, vaillant, ECA, Ferroli, Buderus ve birçok kombi markalarının her modellerinede hizmetlerimizi devam ettiriyoruz. Firmamız müşterilerinin isteği doğrultusunda aynı gün veya dilediğiniz birbaşka gün içinde sizlere hizmetini devam ettirmektedir. Her türlü kombinin yedek parçasını orjinal yedek parça olarak temin ediyoruz. Piyasada korsan kombi servislerinin kullandığı ” çakma ” tabiri ile kullanılan parçalardan sakınmanızı önemle rica ederiz.

Uzmanların özellikle kış aylarında önerdiği kombi bakımınıda firmamız sizlere sunmaktadır. Kombilerinizin bakımı içinde firmamız sizlere hizmet veriyor. Petek ve kombi arasındaki bağlantılarınızda uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılarak kombinizin tam anlamı ile bakımı yerinde yapılmış oluyor.

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>