Bosch kombi servisi


Bosch kombi servisi, Beylikdüzü kombi servisi olarak Bosch marka ve model kombiler içinde teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Bosch kombi kullanıcılarının sorunları ne olursa olsun Bosch kombi üzerine çalışmış ve yeterli deneyim ve tecrübeye sahip teknisyenlerimiz ile Bosch kombilerinizin sorunlarını en kısa zaman diliminde çözüme kavuşturuyoruz. Kombiniz arıza yaptığında çağırdığınız servisin korsan kombi servisi olmadığından emin olunuz aksi taktirde kombinizin masrafından fazla para ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bosch kombi yetkili servisi değiliz teknik servis hizmeti sağlıyoruz ve yapılan işlem, işçilik ve değişen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından garanti kapsamına alınır ve bir yıl içerisinde herhangi bir sorun olması durumunda firmamız tarafından ücretsiz değişimi yapılmaktadır.

Etiketler:, ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>