eca kombi servisi


ECA kombi servisi beylikdüzünde siz değerli müşterilerimizin hizmetinde. Firmamız diğer kombi marka ve modellerine olduğu gibi eca marka ve model kombilerede özel teknik servis hizmeti sunmaya başlamıştır. Firmamız tarafından yapılan işlemler ve değişen eca kombilerinizin yedek parçaları orjinal yedek parçalardan oluşmakla beraber 1 yıl servisimiz tarafından garanti kapsamına alınmaktadır.

Kış aylarında sıklıkla kullandığınız eca kombilerinizin arıza yapma olasılığı fazla ve bunun nedenide kombilerinizin aşırı derecede çalışması ve bakımsızlıktan kaynaklanıyor. ECA kombinizin çalıştıkca aşınan yedek parçalarının arıza yapması yani bozulması normal bir ihtimal ve bunun önüne geçmekte siz kullanıcıların elindedir. Kombinizin bakımını yaptırarak olası arızaların önüne geçebilirsiniz ve uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kombilerinizi kullanabilirsiniz.

Kombi bakımının yapılması için en ideal zaman soğuk kış ayına yakın bir zamanda yaptırmanız daha faydalı olucaktır. Zira kış aylarında aşırı çalışacağından dolayı kombinizin çalışmasıda daha verimle olur ve kombiniz daha az elektrik ve doğalgaz tüketir değerli müşterilerimiz.

Etiketler:, ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>