Protherm kombi nasıl resetlenir


Merhaba beylikdüzü kombi servisi müşterileri, Bugün sizlere Protherm kombinin nasıl resetleneceği hakkında bilgiler vereceğiz.

Protherm kombi kullanıcıları için bugün kombinin nasıl resetlendiği hakkında bilgi vereceğiz. Şimdi sadece protherm ile ilgilimi bilgi vereceksiniz diyen müşterilerimiz olacaktır. Tabiki hayır diğer kombi modelleri ve markaları ilede ilgili gerekli bilgileri vereceğiz ama şuanda konumuz protherm kombi olacak.

Protherm kombinizin üzerindeki reset tuşunu görüyorsunuzdur, üst de yer alan resimdede gösteriliyor zaten. Bu reset tuşuna 3-5 saniye basılı tutup sonra bırakınır. Bu işlemi yaptığınızda kombinizin bütün ışıkları yanıp sönecektir ve buda kombinin resetlendiği anlamına gelir. Hemen sonrasında kombinizi kapatıp açın ve çalıştırın. Kombiniz çalışıyor ise sorun yok demektir ama çalışmıyorsa o zaman servisimizi aramanızı öneririz.

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

One Response so far.

  1. beyza türedi diyor ki:

    Tam da bana lazım olan bir kombi sorununun çözümü. Bu bilgileri her yerde bulamıyorum gerçekten zolanıyorum ama siteniz sayesinde çok rahatladım gerçekten de. Googlede her yazdığımda çıkıyorsunuz. teşekkür ederim iyi çalışmalar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>